Skip to content Skip to footer
There is nothing to show here!
Slider with alias slider-3 not found.
We offer you

Full range of transportation services

We offer you

Full range of transportation services

We do our best to implement your ideas into the project to make it successful and profitable.

Roger Moore
CEO Director

Q nsectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, eiusm od tempor ut labore.

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor ut labore sed adipiscing  do eiusm od tempor ut sed do eiusm.

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed do od tempor ut labore.

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm onsectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor.

what we do

High level of
provisioned services

Trucking Industry

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.
Read more

Supply Chain Planning

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.
Read more

Warehouse Services

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.
Read more
Kozma Heqimi

Në Balfin Construction, ne udhëhiqemi nga pasioni ynë për ndërtimin, përkushtimi i palëkundur ndaj cilësisë dhe vendosmëria për të dhënë rezultate të jashtëzakonshme. Së bashku, le të ndërtojmë një të ardhme që qëndron e fortë, frymëzon brezat dhe ka një ndikim pozitiv në botën që ne jetojmë.

Kozma Heqimi

CEO
who we are

We work with a combination loading

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia.

 • Flexible in pricing approach
 • Short lead times
 • Wide range of services
image-19-copyright
People
808080+
Workplaces in our company.
World Offices
8080
Work all over the world.
blog posts

Our Latest Articles

Contact Us

Have Questions?
Get in touch!

  Address

  Rruga Komuna e Parisit, Rezidenca Kika 2, Ndërtesa nr. 2. Kati 1, Tiranë, Shqipëria

  Contact

  Phone: +355 698081313

  Follow us:

  For any questions or inquiries, feel free to contact our team or follow us on our social media profiles.